Жіноча команда Ірпінської ДЮСШ – срібний призер чемпіонату України з футзалу !

З 10 по 12 квітня у місті Славутич проходив фінальний етап Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд першої ліги (сезон 2017-2018).

До Славутича приїхало 6 кращих команд України, які в продовж сезону боролися за право виїхати на фінальний етап. Приємно, що наша команда “ДЮСШ” ( Ірпінь )  теж включилася в гонку за медалі.

Зайнявши 2 місце у групі А,  ірпінчанки у півфіналі змогли з мінімальним рахунком 1:0 обіграти команду 1 місця групи Б, з Києва, й тим самим забезпечити собі вихід у фінал змагань.

У грі за золоті медалі “ДЮСШ” (Ірпінь) зустрічалася з місцевою “КДЮСШ” (Славутич). Гра була видовищною й достойною справжнього фіналу, але втома й коротка лава запасних у нашої команди далася взнаки, що й привело до нашої поразки. 

Вітаємо  нашу жіночу команду “ДЮСШ” з міста Ірпеня, дівчат (Ковальчук Вероніку, Коденець Віку, Бавзенюк Настю, Васковець Катю, Кирик Марію, Дмитренко Настю, Якименко Ангеліну й Зенько Лєну) й тренерів (Горобець Аліну Василівну й Зенько Лєну Сергіївну) з срібними медалями Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд першої ліги !

Кращим воротарем змагань стала наша Ковальчук Вероніка !

Пишаємося успіхом наших дівчат з  жіночої команди Ірпінської ДЮСШ !

Зміцнюємо імідж Ірпеня – міста спорту та здоров’я, – кожного дня !!!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *