Завтра на стадіоні “Чемпіон” в Ірпені розпочнеться фінал чемпіонату України з регбі серед юнаків 2007 р.н. і молодших

Завтра на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені з 10.00 розпочнуться змагання  фінальної частини чемпіонату України з регбі  серед юнаків 2007-08 років народження і молодших, які будуть проходити цими вихідними у нашому місті Ірпені.

Зазначимо, що у фіналі за 1-12 місця зіграють команди, які зайняли 1-е , 2-е і 3-є місця у зонах Захід, Центр, Південь , команди, яка зайняли 1-е і 2-е місця у зоні Схід + одна команда із зон Захід, Центр, Південь, яка зайняла четверте місце у своїй зоні і третя команда і зони Схід та має кращий клубний рейтинг за період 2013-17 років.

Склад фінального турніру, а також розклад змагань – додаються:  “Буревісник” Хмельницький, ДЮСШ-2-“Станиславів” Ів.-Франківськ, ДЮСШ-4 Рівне, Збірна Київської області, “Антарес”-ДЮСШ”Авіатор” Київ, “Гарт”, Дмитрівка Київської області, збірна Харківської області, РК “Ъ” Донецької області, “Анатра” Одеса, “Лідерс” Одеса, ОДЮСШ Одеса, ДЮСШ-10 Кривий Ріг.

Отож, у вболівальників цього виду спорту є чудова можливість побачити гру збірної Київської області з регбі за яку виступають вихованці Ірпінської ДЮСШ іна нашому рідному стадіоні в Ірпені у матчах  з кращими юнацькими регбійними командами України.

Будемо вже завтра вболівати за наших юних регбістів – разом !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *