Запрошуємо юнаків та дівчат на професійні заняття з тхеквондо в Ірпені

Запрошуємо юнаків та дівчат на професійні заняття з тхеквондо в Ірпені, запис яких проводиться за адресою, – Ірпінська ДЮСШ, місто Ірпінь, вулиця Пролетарська 40 ( Зал тхеквондо), або можна зателефонувати за телефоном,  – діти до 6 років  – 096-157-98-59 або для дітей до 7 років – телефон – 050-662-36-24.

Тренування проводять досвідчені тренери на чолі з усім нам добре відомим у місті тренером – Романом Страховським, який вже 20 років працює з дітьми у рідному місті Ірпені і підготував не одне покоління молодих тхеквондистів, які виборювали  високі нагороди, як на Всеукраїнських так і на престижних міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, що і осередок Київської обласної федерації тхеквондо знаходиться у нашому рідному місті Ірпені, яку очолює брат Романа, – Андрій Страховський, які свого часу стали фундаторами розвитку цього виду спорту у нашому місті.

Отож, дорогі батьки, в останній літній день, перед початком навчального року, зробіть правильний вибір для обрання виду спорту для своєї дитини, яка б мала зростати здоровою, сильною та загартованою і в подальшому досягти вершин у великому спорті !!!

Чекаємо на Вас вже сьогодні !!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *