Визначилися переможці та призери на Міжнародному футбольному турнірі в Ірпені

В Ірпені триаває Міжнародний футбольний турнір з нагоди Дня захисту дітей і вже вчора відбулися ігри серед юних футболістів 2008 – 2009 років народження, які проходили  протягом дня, одночасно, в трьох школах нашого міста – ЗОШ № 2  № 12 та  № 3 і вже по закінченні змагань відбулося  нагородження команд переможців та призерів турніру.

Так, чемпіонами у віковій групі 2009 року народження стали гравці команди “Столиця”  (Київ), які у  цікавому та напруженому поєдинку перемогли своїх земляків з команди “Арсенал” з Києва і стали володарями головного трофею турніру. Третє місце у цьому турнірі посіла команда “Торпедо” з Миколаєва.

У віковій групі 2008 року народження перемогу святкували футболісти київської “Фортуни”, які у фінальному поєдинку перемогли команду “Ніка” з Бучі.   Третє місце посіла команда “Столиця-1” з Києва. Четверте місце на турнірі посіла команда “Борисфен” і п’яте місце наша  команда  Дитячої футбольної академії Ірпеня.

Також були вручені спеціальні нагороди кращим гравцям  та тренерам турніру.

Вже завтра розпочнуться змагання  серед футболістів –  2006-07 років народженя і 14 червня відбудеться урочисте нагородження команд та закриття турніру.

Запрошуємо мешканіців нашого міста відвідати цей турнір, який проходить у самому центрі  нашого міста та насолодитися футбольними баталіями кращих юнацьких команд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *