В Ірпені відбувся товариський матч між ФК «Ветеранів АТО» (Ірпінь) та CS “BLENOD” (Франція).

Cьогодні на Ірпінському центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбувся товариський матч з футболу серед команд  «Ветеранів АТО» (Ірпінь) та футбольного клубу CS “BLENOD” (Франція).

Приємно констатувати той факт,  що футболісти з Франції, які раніше грали за імениті клуби у своїй країні і зараз багато подорожують по світу,  самі виявили бажання приїхати до Ірпеня і провести цю товариську  гру.

У минулому році вони вже мали досвід виступу у нашій країні, коли грали у столиці Ураїни проти команди -ветеранів київського “Динамо”.  І  ось сьогодні вже Ірпінь мав іспит, аби достойно представити їм нашу країну.

Перед початком цього міжнародного товариського поединку відбулася офіційна частина змагань: виконання гімнів країн-учасниць та  виступ з привітальним словом  заступника очільника міста Ірпеня – Дмитра Христюка.

Після чого вже почалася сама гра.

Гарна, сонячна погода, цього вихідного дня, сприяла піднесенному настрою з яким обидві команди розпочали цей товариський поєдинок.

Вже з перших хвилин гри стало зрозуміло, що кожна команда ставить перед собою амбітні цілі і цей матч буде гольовим та видовищним для глядачів.   Так воно і сталося.  Вже на 12 хвилині гри,  французькі футболісти вдало провели атаку на ворота Ірпінської команди, забивши перший гол головою з флангового прострілу у самісенький кут воріт.    Не пройшло і трьох хвилин, як гості вдруге відзначилися, забивши чудовий гол.

До завершення першого тайму,  наші футболісти лише  спромоглися  аби відквітати один м’яч і команди пішли на перерву за рахунку – 2:1.

Другй тайм  гравці футбольного клубу CS “BLENOD” також почали активно і вже через п’ять хвилин гри гості знову відзначилися у грі.   Футболісти нашої команди  мали також дуже багато моментів у цьому матчі, але на жаль,  змінити рахунок гри так і не вдалося, на відміну від футболістів з Франції, які ще до закінчення цього товариського поєдинку змогли відзначитися ще двічі і як результат, – перемога  5:1.

Після закінчення матчу, приємно було бачити, як гравці обох команд поверталися до роздягалень з усмішками на обличчях і в дружелюбній атмосфері незважаючи на рахунок  гри.

Слід сказати, що ця тепла, товариська, спортивна аура перенеслася за межі спортивного поля, коли скінчилася гра і гості мали можливість насолодитися прогулянкою по нашому чудовому, квітучому місту.

Футболісти з Франції були вражені нашим містом і говорили дуже багато компліментів про Ірпінь, стадіон «Чемпіон» та дякували за підтримку іх  ініціативи щодо проведенню цієї гри у нашому місті  з боку очільника Ірпеня – Володимира Карплюка та з радістю запросили наших футболістів зіграти матч-відповідь  у Франції вже найближчим часом.