В Ірпені триває Міжнародний дитячий футбольний турнір

 

Cьогодні, з самого ранку, на футбольних майданчиках Ірпінської  ЗОШ № 3 та Центрального міського стадіону “Чемпіон”,  розпочалися змагання на  Міжнародному  дитячому футбольному турнірі з нагоди  Дня захисту дітей,  серед юнаків 2013-14 років народження,   який триває у нашому місті вже з минулого тижня.

Вже визначилися переможці у вікових  групах серед юнаків 2008-09 та 2010-11  років народження, яких вже  було урочисто нагороджено  –  http://irpinian.info/v-irpeni-trivaye-mizhnarodnij-futbolnij-turnir-z-nagodi-dnya-zahistu-ditej/   та   http://irpinsport.org.ua/vyznachylysya-peremozhtsi-ta-pryzery-na-mizhnarodnomu-futbolnomu-turniri-v-irpeni/   і вже завтра відбудуться фінальні ігри,  після яких ми дізнаємося про переможців та призерів змагань серед футболістів 2006-07 років народження, участь у якому беруть команди на тільки з нашого регіону, Київщини, України, а також і з близького зарубіжжя.

Організаторами цього турніру  виступає  Дитяча Футбольна Академія «Ірпінь» при  підтримці Ірпінскоі Міської Ради, де генеральним спонсором змагань виступає кав’ярня «Франс.уа», разом зі спонсором «Моршинською»  за  технічної підтримки компанії — «SELECT».

Вже відомі перші результати сьогоднішнього дня,  де футболісти “Дитячої Футбольної Академії” з Ірпеня, на жаль, поступилися у першій грі своїм одноліткам з Молдови, – команді “Зімбру” з рахунком 3:1.

І вже зараз, наші юні футболісти,  у цей час,  грають з командою “Столиця” з міста Києва.

Протягом дня  на нашу команду чекають ігри проти “Футбольної  Академії Блохіна та Беланова” з Вінниці, а також  проти юнаків з Белогородки.

Отож, вболіваємо за наших юних футболістів – разом !

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *