Урочисте нагородження команд учасниць 1-го Всеукраїнського гандбольного турніру на призи Юрія Кармазіна

 

Сьогодні, 16 квітня, в  спортивному залі Ірпінської загальноосвітньої школи № 3 відбулися фінальні ігри команд – учасниць 1-го Всеукраїнського турніру з гандболу серед дівчат 2006-08 років  народження на призи народного депутата України чотирьох скликань,  – Юрія Кармазіна, який сьогодні завітав до нашого міста та урочисто нагородив медалями, кубками та цінними подарунками команду переможницю турніру – “Стрімкий м’яч”, а також призерів та кращих юних гандболісток змагань та їх тренерів.

В офіційній церемонії нагородження команд також взяли участь і почесні гості цього турніру, серед яких була і наша  уславлена гандболістка, Олімпійська чемпіонка – 1980 року  –  Ольга Зубарєва, яка на московській Олімпіаді закинула у ворота суперниць 21 м’яч !

Наше місто на цьому спортивному заході представляв  депутат ІМР, Голова Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Кивської області – Ігор Валерійович Панасюк та директор ЗОШ № 3 – Пономаренко Олена Григорівна.

Перед початком нагородження команд перед присутніми виступили юні гімнастки, які продемонстрували свою грацію та майстерність.

А потім почалося і саме нагородження кращих гравчинь турніру та команд-учасниць, яке можна переглянути у нашому відеоматеріалі.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *