Свято краси та спорту у “Центральному” парку Ірпеня

Приємно було побачити  стільки  спортивних клубів з нашого міста,  разом з дітьми та молоддю, які активно займаються спортом у ці вихідні дні у парку «Центральному» в Ірпені, під час проведення  сімейного фестивалю “IRPIN FAMILY WEEKEND — 2018”.

Ще декілька років тому назад,  навіть і важко було собі уявити, що у нашому рідному місті Ірпені, у парку,  може зібратися така кількість юнаків та дівчат, які обожнюють спорт і активно їм займаються у різноманітних спортивних  секція та клубах Ірпеня.

  Вчора і сьогодні, можна було побачити і юних футболістів “Дитячої футбольної академії Ірпеня” разом з їх сверсниками з Ірпінської Біблійної Церкви, а також і активних молодих людей зі спортивного  фітнес клубу “REFORMA”, які на свіжому повітрі займалися спортом, демонструючи усім свою вправну майстерність та   досконалі і вишикувані  тіла.

А скільки дітей гасало на самокатах та роверах по доріжках усього парку, які з радістю надала компанія “100 коліс”, – то й годі і казати.

Думається, що цей сімейний фестиваль, який зібрав так багато мешканців та гостей нашого міста, які мали можливість у ці вихідні дні обрати для себе будь-які локації за інтересом та радісно і з користю провести ці вихідні дні,  сподобався усім і  організатори цього сімейного фестивалю думається подумають над тим, аби  вже незабаром підготують подібне  дійство і в інших парках нашого міста Ірпеня, яке з кожним днем продовжує стверджувати свій імідж міста спорту та здоров’я.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *