Розклад ігор ЧС з футболу серед діаспорських команд на стадіоні УДФСУ в Ірпені

Стало відомо про розклад ігор  VII Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд, який пройде на футбольному полі  УДВСУ в Ірпені, з 21 по 22 сeрпня 2018 року.

Планується, що участь у цих престижних змаганнях візьмуть футболісти  з 12 країн світу  і вболівальники цього виду спорту,  матимуть унікальну можливість побачити матчі чемпіонату світу кращих футбольних колективів української діаспори, який пройде на двох стадіонах в Ірпені і на головному стадіоні у Гостомелі.

Урочисте відкриття турніру заплановано на 21 серпня 2018 року о 9.30 ранку на стадіоні “Чемпіон”, що розташований по вулиці Соборній 183 у районі БКЗ  в Ірпені.

Нагадаємо, що вперше ці змагання було організовано і проведено шість років тому у місті Тернополі, де з 31 травня по 3 червня 2012 року під патронатом міського голови Сергія Надала, взяли участь у цих змаганнях чотири  команди з Канади , Чехії , Придністров’я  та  Естонії.

У фіналі зустрілися  українці Чехії та Придністров’я, де перемогу  у першому чемпіонаті з рахунком 0:2 святкували українці Придністров’я. Бронзові медалі першого чемпіонату отримали гравці команд Канади та Естонії.

Цікава деталь, що незмінним місцем  проведення перших п’яти чемпіонатів світу серед українських діаспорних команд був Тернопіль, шостий було проведено в Івано-Франківську і вже сьомий за ліком чемпіонат, довірено провести нашому рідному місту Ірпеню.

З нетерпінням чекаємо на приїзд футбольних українських команд зі всього світу до Ірпеня і  робимо відлік до планетарного свята футболу на Приірпінні  – кожного дня !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *