Ірпінь прийматиме VIII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд

Раді повідомити спортивну громаду нашого міста, що VIII Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд відбудеться в Ірпені. Про це стало відомо після того, як  в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй дала позитивну відповідь на лист  щодо організації та проведення українського футбольного мундіалю в Ірпені, надісланого від імені  президента Міжнародного об’єднання українських громад «Четверта хвиля» Романа Галущака та голови оргкомітету чемпіонату Ігоря Бокія.

«Виконавчий комітет Ірпінської міської ради розглянув ваш лист «Про проведення Восьмого чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд». Матимемо за честь вдруге провести в місті Ірпінь у вересні 2019 року цей масштабний захід…» – зазначається в документі.

«Більшого подарунку на канадський День Подяки годі було сподіватися! Дякую, пані Анастасіє! Дякую, Ірпінь! А тепер – за роботу», – відреагував на цю інформацію у Facebook Ігор Бокій, який нині живе в Канаді.

Зазначимо, що в серпні цього року  в Ірпені пройшов   VII Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд, перемогу у якому святкували футболісти збірної Австрії.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *