Чемпіонат БОТГ з футболу: ФК “Ірпінь” – ФK “КАтаН” – 1:3

Сьогодні, 8 липня, на центральному міському стадіоні  “Чемпіон”,  відбулася календарна гра  ХII туру чемпіонату БОТГ з футболу між командами  ФК “Ірпінь” та командою  ФК “КАтаН”.

Гра, початок якої було перенесено з 16.00 на 12.00,  розпочалася дуже активно, незважаючи на жарку погоду і було видно, що обидва колективи у цій грі, були налаштовані тільки на перемогу.

Першими рахунок на 16 хвилині гри відкривають гості, яким вдалося реалізувати пенальті  – 0:1.

Слід сказати, що пропущений гол примусив ірпінчан активізувати свої командні дії  у нападі  і вже через десять хвилин господарям вдається зрівняти рахунок у грі  –  1:1.

Зазначимо, що у кожної команди, ще були можливості по ходу гри відзначитися у першому таймі, але реалізувати свій 100 відсотковий шанс втратили гості, які на останній хвилині гри не зуміли забити з  одинадцятиметрової позначки, де відмінно зіграв наш воротар,  який чудово потягнув цей м’яч.

У другій половині гри, яка проходила дещо нервово та емоційно, арбітру цієї зустрічи Дмитру Мельниченку довелося показати чимало жовтих карток гравцям обох команд, а наприкінці гри, після пропущеного голу від команди ФК “КАтаН”, було показано червону картку  нашому центральному захиснику команди та капітану –  Дмитру Штиблику, що згодом призвело і до третього забитого голу гостями  – 1:3.

Отож, ще одна прикра поразка наших хлопців,  у рідних стінах, у матчі  ХII туру чемпіонату БОТГ з футболу.

Бужемо сподіватися на вдалий виступ нашої команди у наступній грі  ХIII туру !