Чемпіонат БОТГ: “Ірпінь-Чемпіон” – “Хортиця” (Немішаєве) – 2:3

Сьогодні на Ірпінському, центральному, міському стадіоні “Чемпіон” відбувся матч 16 туру чемпіонату Бучанської об’єднаної теритооріальної громади з футболу, де наша команда “Ірпінь-Чемпіон” приймала на своєму полі команду “Хортиця” з Немішаєвє.

Матч розпочався дуже активно і вже на переших хвилинах зустрічи гості мали чудову можливість відзначитися у цьому матчі , але  гравець “Хортиці”  Андрій Середа, якимсь чудом схибив у завершальну мить і мяч пролетів повз ворота.

Цей гострий момент у воріт господарів поля “розбудив” ірпінчан і вже на 10 хвилині зустрічи вони організовують швидку атаку на ворота суперників, яку вдало завершує голом гравець ірпінчан Василь Троцько.

Не пройшло й хвилини гри, як розігравши м’яч з центра поля, гравці “Хортиці” проводять швидку атаку по центру, яку  вдало завершує  17 номер команди – Лавренчук Максим.

Ірпінчанам знадобилося 13 хвилин, аби наладити свою гру і провести блискавичну атаку, яку завершив півзахисник господарів поля Евген Кармеліта, який  по 35-метровій траекторії послав кулястого  за комірець воротарю так, що той лише провів його поглядом та розвів руками.  2:1 !   З таким рахунком  команди йдуть на перерву.

У другому таймі, який розпочався з обоюдних атак, обидві команди мали чудові шанси на взяття воріт і всеж таки першим вдалося це зробити гравцям команди  “Хортиця”.

Дуже активний у першому таймі нападник немішаєвської команди Салюк Денис,  скориставшись грубою помилкою наших оборонців у захисті, перешоплює м’яч у центрі поля і пострілом, в обхід  воротаря, зрівнює рахунок у цій грі – 2:2.

Як,  не намагалися у  другого таймі вийти вперед наші хлопці, які виглядали дещо вже втомленими,  на фоні молодих  та спритних гравців “Хортиці”, так і не вдалося  ім це зробити у сьгоднішній грі.

У свою чергу,  неміашєвські гравці сьогодні  показали відмінні бійцівські якості та волю до перемоги і  все той же  10 номер команди “Хортиця” –  Денис Салюк на 36 хвилині другого тайму виводить свою команду уперед – 3:2 і  у підсумку –  перемога молодої та амбіційної команди з Немішаєве.

Друга поспіль поразка команди з Ірпеня на своєму полі і тепер ірпінчани, які мають 29 очок,   вже поділяють 3 сходинку  у турнірній таблиці,   разом з командою “Буча” – 03, яка у  16 турі  з рахунком 5:0  переграла команду “Зірка” і тепер відставання від другої команди чемпіонату БОТГ  – “Арсенал”, складає 7 очок.

Що ж,  ще є час, аби спокійно  зробити висновки з останнійх ігор та зібратися силами для подальших перемог у цьому чемпіонаті !

Віримо та вболіваємо за нашу команду – разом !