Американський футбол в Ірпені: “Патріоти” Київ vs. “Зубри” Мінськ

 

У неділю, 1 квітня на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені o 13.00 відбудеться матч з американського футболу на Кубок “Монте Кларк – 2018”, де в очному двобої зустрінуться  команди з України та Білорусії  – “Патріоти” Київ проти  “Зубрів” з Мінська.

Слід сказати, що цей вид спорту вже вдало дебютував у нас в Ірпені у жовтні минулого року, де у товариській грі також зустрічалися  збірні команди  України та Республіки Білорусь, де наші хлопці здобули переконливу перемогу з рахунком 41:0  (15:0). 

 http://irpinsport.org.ua/amerykanskyj-futbol-ukrayina-respublika-bilorus-41-0/

Слід сказати, що це був перший поєдинок нашої команди, яка зібралася бойовим складом з легіонерами з европейських клубів вперше за останні 15 років та й білоруси не проводили зустрічей на рівні збірних вже п’ять років, але зібрали під свої знамена  представників всіх клубів країн.

І ось вже цієї неділі любителі спорту матимуть знову можливість насолодитися грою клубних команд з України та Білорусії на нашому улюбленому та затишному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені, який знаходиться  по вулиці Соборній 183.

Слід сказати, що вартість квитка на цю гру становитиме  70 гривень і  придбати  його попередньо можна на сайті  https://concert.ua/ru/eventpage/monte-clark-cup

Отож, чекаємо на любителів американського футболу у нас в Ірпені  у неділю о 13.00 !

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *