В Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 р.н.

У суботу 14 квітня на стадіоні УДФСУ в Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 років народження, де в першому матчі на поле вийшли команди “Дарниця” з Києва та регбісти з Рівного, які представляли ДЮСШ № 4.

Матч розпочався дуже активно і з перших хвилин  столичні регбісти провели ряд атак, які принесли успіх гравцям з “Дарниці”, які і повели у рахунку в грі.  І як там не намагалися юнаки з Рівного стримати натиск атак киян, у першій половині гри їм це не вдалося і на перерву команди пішли за рахунку – 21:0.

У другій половині гри, хлопці з рівненської “ДЮСШ”  № 4 змогли  заробити 5 очок, але від поразки це їх не спасло і вони  пішли  з поля і загальний рахунок у грі – 56:5 на користь київської “Дарниці”.

У неділю,  15 квітня  на поле стадіону УДФСУ в Ірпені, вийде наша Ірпінська команда, матч якої розпочнеться  об 11.00.

Запрошуємо вболівальників спорту на недільні регбійні ігри у нашому місті !