Чемпіонат ВФСЛУ в Ірпені: «Легпром-КНУТД» (Київ) – «КПУ-Спартак» (Запоріжжя) – 2:1 (1:0)

Цікавий та безкомпромісний поєдинок відбувся на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені у четвер 12 квітня, де   у рамках 7 тура Конференції «Центр-Південь»  зустрічалися команди київський «Легпром-КНУТД» та запорізький «КПУ-Спартак».

Слід сказати, що протягом усієї гри суперники створили безліч гольових нагод, але м’яч лише тричі потрапляв у сітку.

Рахунок був відкритий на 14-й хвилині. Після атаки господарів та прострілу у штрафний майданчик від Кахабері Джікіа захисник запоріжців Владислав Швиденко зрізав м’яч у власні ворота – 1:0. У кінці першого тайму гості мали чудову нагоду вирівняти положення у матчі. У боротьбі Микити Каталова та Владислава Ошуркова у штрафному майданчику киян гравець «Легпрому» порушив правила. Сам постраждалий і виконував пенальті, але пробив повз ворота.

Утім, доля усміхнулася Ошуркову у другому таймі. Після прострілу з правого флангу він поцілив у ворота – 1:1. Надалі рахунок міг змінюватися як в один, так і в інший бік. Але лише господарі використали свій шанс. Кахабері Джікіа скористався пасом з флангу та головою вколотив м’яча у сітку – 2:1.

Таким чином «Легпром» набирає 8 очок, займає четверту сходинку та на три пункти відстає від команди «Альянс-СНАУ».