Американський футбол: Україна – Республіка Білорусь – 41:0

14 жовтня на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені відбувся дуже унікальний і вже історичний  товариський матч з американського футболу між збірними командами України та Республіки Білорусь, де наші хлопці здобули переконливу перемогу з рахунком 41:0 (15:0).

Слід сказати, що це був перший поєдинок нашої команди, яка зібралася бойовим складом з легіонерами з европейських клубів вперше за останні 15 років та й білоруси не проводили зустрічей на рівні збірних вже п’ять років, але зібрали під свої знамена  представників всіх клубів країни.   Тому, звісно, що глядацький інтерес до цього матчу зібрав повні трибуни вболівальників на ірпінському стадіону. Пряму трансляція гри транслював наживо канал МostVideo.tv 

Додамо, що обидві збірні, давно не радували вболівальників своєю грою і напередодні  матчу  зазнали кардинальних змін.  Нещодавно нашу команду очолив американець Альфонсін Вільямс, який тренує київськой клуб “Патріоти”, а також включили в її тренерський штаб відразу трьох американських фахівців. До того ж, українці влітку представили і нову форму команди  кольору хакі  – “Patriots”.  Білоруська команда також вийшла на цей поєдинок в оновленій ігровій формі.

Матч розпочався дуже активно і при повній глядацькій підтримці трибун наші хлопці результативно розпочали цю гру в якій домінували не тільки до перерви,  на яку команди пішли  за рахунку 15:0 на нашу користь.

У другій половині гри,  наші футболісти впевнено володіли перевагою на полі і довершили цю гру до переконливої перемоги із “сухим рахунком” – 41:0.

Приємно, що наше місто тепер увійшло в історію, де українська команда здобула таку блискучу перемогу з великим рахунком і нам лише залишається поздоровити нашу українську команду з цією вже історичною премогою і побажати нашим хлопцям подальших успіхів у міжнародних змаганнях.

Слава Україні !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *